Search
Close this search box.

Upoznajte članicu Woman.Comm Cluba: Amna Osmanagić, menadžerica za odnose s javnošću u RSG Media grupaciji

Podijeli ovaj članak:

Moje ime je Osmanagić Amna, rođena sam u Konjicu gdje sam završila osnovnu i srednju školu. Nakon toga upisujem Ekonomski fakultet u Sarajevu. Diplomirana sam ekonomistica, smjer Menadžment i informacione tehnologije. Na tom istom smjeru pohađam master studij. Trenutno obnašam funkciju menadžera za odnose s javnošću u RSG Media grupaciji.

Jako volim putovanja i nove izazove. Ispunjava me upoznavanje novih ljudi i kultura. Ljubav prema putovanjima je značajno narasla tokom petogodišnjeg obavljanja posla stjuardese u internacionalnoj kompaniji Qatar Airways. Tako da sam od svoje 21. do 26. godine živjela u Dohi- Glavnom gradu Qatar-a. Povratak u Bosnu i Hercegovinu bio je ogroman korak za mene, kao i veliki izazov. Ovakvo iskustvo pomoglo mi je da usavršim svoje znanje engleskog jezika ali i da naučim prihvatiti sebe kao i raditi na sebi konstantno i ne bojati se promijena.

Trenutno, pored master studija, nastojim se što više obrazovati u okviru digitalnog marketinga i PR-a, te se nadam da ću uskoro se usavršiti u ovom poslu.

Odnosi s ljudima su ono što je najvažnije u našem društvu. Volim biti dio zdrave zajednice u kojoj mogu učiti ali i sticati nove prijatelje. Jako je važna podrška koju žena daje ženi, jer udružene možemo osvojiti svijet. Veliko mi je zadovoljstvo, ali ujedno i odgovornost, biti dijelom Woman.comm kluba, te uz veliki broj uspješnih žena rasti I širiti znanja, kako u poslu tako i u drugim sferama života.

Budite u toku sa aktivnostima Woman.Comm Cluba i postanite dio društva koje čini razliku!

Povezani članci