Search
Close this search box.

Učlanite se u Woman.Comm Club i pored mnogobrojnih benefita, ostvarite 50% popusta na kotizaciju za Woman.Comm konferenciju

Podijeli ovaj članak:

Woman.Comm, klub koji okuplja stručnjakinje iz komunikacijske industrije Adriatic regije, srdačno poziva sve žene koje dijele strast prema komunikaciji i žele aktivno oblikovati budućnost industrije da se pridruže ovom ekskluzivnom društvu.

Osim što postajete dio ekskluzivne zajednice stručnjakinja, učlanjenjem u Woman.Comm Club ostvarujete privilegiju koja će obogatiti vašu karijeru i profesionalni razvoj. Kao članica kluba, imate priliku ostvariti nevjerojatan popust od 50% na kotizaciju za nadolazeću Woman.Comm konferenciju. To znači da možete prisustvovati ovom prestižnom događaju po pola cijene, uz sve pogodnosti koje konferencija nudi.

Woman.Comm konferencija je događaj koji okuplja vrhunske stručnjake/inje iz komunikacijske industrije, istaknute govornike/ce, i entuzijastične profesionalke/ce kako bi raspravljali o najnovijim trendovima u komunikaciji. 

Woman.Comm Club je stvoren s ciljem stvaranja moćne zajednice žena u komunikacijskoj industriji. Želimo osnažiti vašu ulogu i doprinijeti vašem profesionalnom i ličnom razvoju. Naš cilj je podizanje svijesti o važnosti žena u komunikacijskom sektoru te promoviranje njihove ključne uloge u razvoju komunikacijske industrije.

Kroz sinergijsko djelovanje i uzajamnu podršku, Woman.Comm Club postaje epicentar razmjene znanja, iskustava i inspiracije. Članstvom u klubu, postajete dio prestižnog društva stručnjakinja koje oblikuju komunikacijsku industriju regije. Naš klub čine članice iz cijelog spektra komunikacijskih disciplina, od marketinga i oglašavanja do medija i PR-a.

Prednosti članstva u Woman.Comm Clubu uključuju:

  • Priliku za učenje: Pristup ekskluzivnim događanjima, panelima i edukacijama koje će obogatiti vaše znanje i vještine.
  • Povezivanje: Mogućnost umrežavanja s vrhunskim profesionalkama iz industrije, stvaranje novih poslovnih prilika i trajnih prijateljstava kroz različita druženja.
  • Podršku i inspiraciju: Pristup inspirativnim pričama i mentorstvu koje će vas potaknuti da dosegnete svoj puni potencijal.
  • Aktivno oblikovanje industrije: Priliku da zajedno sa nama oblikujete budućnost komunikacijske industrije i podignete svijest o važnosti žena u njoj.

Svaka članica Woman.Comm Cluba postaje dio zajednice koja potiče pozitivne promjene u komunikacijskoj industriji i podupire napredak žena na vodećim pozicijama.

Učlanjenje u Woman.Comm Club je jednostavno! Posjetite našu web stranicu na linku, izaberite željenu članarinu, ispunite formular i saznajte više o svim prednostima članstva.

Povezani članci