Search
Close this search box.

U Sarajevu održan event Fuckup nights powered by Woman.Comm

Podijeli ovaj članak:

U četvrtak, 16.02.2023. godine, na lokaciji Dječije kuće Novo Sarajevo, održano je sedmo izdanje FuckUp Nights Sarajevo, domaće izdanje svjetske platforme nastale sa ciljem da se društveno neodobravanje koje se povezuje sa pojmom neuspjeha promijeni i neuspjeh postane sastavni dio procesa građenja uspješnih poslovnih priča.

Vođeni idejom demistifikacije neuspjeha, platforma FuckUp Nights je ove godine udružila snage sa Woman.Comm Clubom.

Fuckup Nights kao globalni pokret i serija događaja, na kojima se o neuspjelim poduhvatima priča na slobodan i otvoren način, aktivan je od 2012. godine u više od 80 zemalja i 300 gradova širom svijeta.

Ovaj put svoje priče o neuspjehu podijelile tri govornice, članice Woman.Comm Cluba: Sabina Šaljić, marketing ekspertica i co-founder agencije B360, Nataša Mitrović, osnivačica i direktorica agencije Why Not i Vesna Vlašić, direktorica agencije McCann Sarajevo. 

Tokom jednosatnog programa oko 100 učesnika i učesnica su imali priliku poslušati priče o neuspjesima, izazovima, padovima i iskušenjima, lične i profesionalne ispovijesti govornica, te kroz interaktivnu diskusiju postavljati pitanja. 

FuckUp Nights Sarajevo powered by Woman.Comm jedan je od rijetkih događaja u Bosni i Hercegovini koji je bio u potpunosti tumačen na znakovni jezik, sa ciljem omogućavanja jednakih prilika za sve članove i članice našeg društva, uključujući i osobe sa teškoćama. 

Pojam neuspjeha često nailazi na društveno neodobravanje, što se dešava u svim oblastima života, ali pouke i lekcije, koje možemo izvući iz situacija kada bivamo poraženi, daju odlične smjernice za građenje nove uspješne poslovne i životne priče, poruka je koja je poslana sa Fuck Up Nights-a.

Povezani članci