Search
Close this search box.

Sinergija FuckUp Nights Sarajevo i Woman.comm kluba: Ispričat ćemo priče koje se rijetko pričaju

Podijeli ovaj članak:

Društveno neodobravanja koje se povezuje sa pojmom neuspjeha, kako u bosanskohercegovačkom društvu, tako i globalno, prisutno je u svim sferama života – od odrastanja, preko obrazovnog sistema, do poslovnog okruženja. Međutim, lekcije koje se izvlače iz takvih životnih situacija najbolji su način građenja uspješnih životnih i poslovnih priča. 

Vođeni idejom demistifikacije neuspjeha, FuckUp Nights, jedna je od najuspješnijih globalnih motivacijskih platformi, udružila je snage sa Woman.comm klubom, platformom koja okuplja liderice u komunikacijskoj industriji, u organizaciji sedmog sarajevskog izdanja.  

FuckUp Nights Sarajevo powered by Woman.comm održat će se 16.2.2023. godine (četvrtak) sa početkom u 18:00 sati u Dječijoj kući Novo Sarajevo (Grbavička bb)

U okviru događaja vas očekuju četiri uspješne govornice, članice Woman.comm kluba, koje će Vam ispričati svoje priču o (ne)uspjehu i naučenim lekcijama: Sabina Šaljić, šefica B2B marketinga u kompaniji Symphony.is, Nataša Mitrović, osnivačica i direktorica agencije Why Not, Ivona Jurilj, direktorica digitalne agencije Degordian Mostar i Vesna Vlašić, direktorica agencije McCann Sarajevo. 

Više informacijama o govornicima/cama možete pronaći na našoj zvaničnoj FB stranici ili Instagram stranici.

FuckUp Nights Sarajevo powered by Woman.comm jedan je od rijetkih događaja u Bosni i Hercegovini koji je u potpunosti tumačen na znakovni jezik, sa ciljem omogućavanja jednakih prilika za sve članove i članice našeg društva, uključujući i osobe sa teškoćama. 

Za više informacija o samom događaju kontaktirajte organizacijski tim FuckUp Nights Sarajevo (sarajevo@fuckupnights.co) ili posjetite zvaničnu Facebook i Instagram stranicu.

Povezani članci