Search
Close this search box.

Simbol kvaliteta i podrške: Alma Ras i Woman.Comm Club

Podijeli ovaj članak:

Woman.Comm Club ovom prilikom s ponosom ističe svoje partnerstvo s kompanijom Alma Ras, koje traje već punih 3 godine. Alma Ras je jedan od brendova koji stoji uz naš klub od samog početka Ovo partnerstvo odražava posvećenost u promicanju i osnaživanju žena u komunikacijskoj industriji.

Alma Ras – Garancija kvaliteta i estetike

Alma Ras sa sloganom “Dodir koji volim”, garantuje kvalitet, besprijekornu udobnost i visoku estetiku svakog komada. Kroz širok asortiman za cijelu porodicu, njihovi proizvodi pružaju ne samo udobnost već i multifunkcionalnost koja se ističe u svakoj prilici. Ova kompanija, sa više od 1300 zaposlenika, okuplja stručnjake širokog spektra kako bi osigurala vrhunski kvalitet svakog proizvoda, odabirom visokovrijednih materijala do kreativnog dizajna i proizvodnje u vlastitim pogonima.

Alma Ras također zagovara održivo poslovanje, što se očituje kroz proizvodnju na izvorima zelene energije, upotrebu ekološki prihvatljivih pakovanja te ulaganje u znanje i zadovoljstvo svojih zaposlenika.

Kompanija Alma Ras aktivno podržava Woman.Comm Club na mnogim događajima i konferencijama, pružajući kontinuiranu podršku našim aktivnostima. Posebnu podršku su pružili i prošlogodišnjoj Woman.Comm Rising Star Akademiji, ističući važnost razvoja novih generacija žena lidera u komunikacijskoj industriji.

Partnerstvo između kompanije Alma Ras i Woman.Comm Cluba predstavlja simbol zajedničke posvećenosti promicanju poslovne izvrsnosti kod žena liderki u komunikacijskoj industriji. Kroz ovu saradnju, nastavljamo graditi mostove između žena, pružajući podršku i motivaciju za postizanje vrhunskih rezultata u poslovnom svijetu.

Povezani članci