Search
Close this search box.

Porsche i Woman.Comm Club: Tri godine partnerstva u podršci ženama u komunikacijskoj industriji

Podijeli ovaj članak:

Woman.Comm Club s ponosom objavljuje nastavak uspješnog partnerstva s renomiranim brendom Porsche, koji već treću godinu za redom pruža podršku misiji i viziji našeg kluba. Ovo partnerstvo naglašava zajedničku posvećenost osnaživanju žena u komunikacijskoj industriji i promoviranju njihovih uloga u društvu.

Woman.Comm Club predstavlja spoj mladosti i iskustva jer okuplja uspješne poslovne žene koje kroz kontinuirane edukacije, druženja i povezivanje podupiru mlade žene na njihovom profesionalnom putu. Zajednički radimo na unaprjeđenju komunikacijske industrije u regiji, stvarajući zajednicu žena utemeljenu na uzajamnoj podršci. Naša misija je potaknuti dijeljenje znanja i iskustava, promovirati važnost i ulogu žena u svijetu komunikacija te inspirirati sljedeće generacije žena na njihovom putu unutar ove industrije.

Porsche – Partner u misiji osnaživanja žena

Brend Porsche je prepoznao značaj i vrijednost naše misije te je kroz različite događaje i inicijative dao svoj neprocjenjiv doprinos. Golf druženja pod nazivom “Powered by Porsche”, zatim konferencije na kojima je Porsche bio zlatni sponzor dvije godine zaredom, te podrška nagradi Woman.Comm of the Year, gdje je Porsche Centar Sarajevo omogućio testne vožnje za dobitnice, samo su neki od primjera njihove podrške.

Upravo ovaj brend je znatan dio svojih komunikacijskih aktivnosti usmjerio na rušenje ukorijenjenih stereotipa, gradeći zajednicu posebnih, uspješnih i sposobnih žena koje svojim djelovanjem osnažuju i motiviraju druge žene. Koncept “Shift” kojeg Porsche aktivno promoviše kroz Woman.Comm Club, igra ključnu ulogu u razbijanju stereotipa. “Shift” predstavlja neočekivanu i neplaniranu promjenu svijesti, povezujući brend Porsche s modernim, snažnim ženama koje su više od suvozača. Kroz naše događaje i aktivnosti, ovaj koncept je integriran kako bismo naglasili značaj jednakosti i osnaživanja žena.

Upravo zbog toga se želimo naslanjati na kvalitetna i dugoročna partnerstva, koja dijele takvu misiju, a Woman.Comm Club je poput ogledala koje oslikava tu čistu želju za osnaživanjem jedne nove generacije liderki – a među njima su i pionirke, novinarke, arhitektice, umjetnice, sportašice, naučnice i preduzetnice koje će mijenjati svijet oko sebe svakodnevno rušeći stereotipe.  Ta vrijednost je nemjerljiva, jer beskompromisno rezultira u prilikama za vlastiti razvoj i osvještava beskonačnost našeg potencijala.

Žene su danas zastupljene u svim sferama više nego ikada prije, no to nije dovoljno. Prilike za dodatno jačanje položaja žena upravo su projekti koje marka Porsche gradi na tržištu Bosne i Hercegovine. Jedna od smjernica marke Porsche jeste involviranje žena u brend u što većem broju.

Porsche prepoznaje jedinstvene izazove s kojima se suočavaju žene u rukovodstvu i podržava njihovu urođenu želju da mijenjaju svijet na bolje.

Ovo partnerstvo simbolizira zajedničku posvećenost stvaranju bolje budućnosti za žene u komunikacijskoj industriji. Nastavljajući ovu vrijednu suradnju, vjerujemo da ćemo zajedno inspirirati i osnažiti mnoge žene na njihovom profesionalnom putu.

Povezani članci