Search
Close this search box.

Brendovi Juicy i Maraska ponovo partneri Woman.Comm Cluba

Podijeli ovaj članak:

Woman.Comm Club s ponosom najavljuje nastavak partnerstva sa Stanić Grupom, koja sa svojim brendovima Juicy i Maraska već treću godinu za redom podržava naš klub.

O  brendu Juicy

Kad kažemo sok, mislimo na Juicy. Juicy je sinonim za trajnu i pouzdanu kolekciju voćnih okusa koji pokrivaju sve ukuse i već godinama postavljaju najviše standarde u svijetu voćnih sokova. Većina populacije konzumira manje od preporučenih pet dnevnih serviranja voća i povrća, a konzumacija 100% voćnih sokova se smatra učinkovitim načinom povećanja dnevnog unosa voća. Zanimljivo je da konzumacija 100% voćnih sokova nije povezana s povećanjem tjelesne mase i pretilošću, čineći ih adekvatnom zamjenom za obrok ili serviranje voća.

O  brendu Maraska

Maraska nudi bogatu i široku paletu vrhunskih proizvoda za hrvatsko i međunarodna tržišta, što im omogućuje kreativnost u prodajnom i marketinškom pristupu. Malo je gradova i kompanija koje imaju tako bogatu i slavnu tradiciju u proizvodnji, likera kao što ih imaju Zadar i Maraska. Više od pet stoljeća iskustva i bogate tradicije proizvodnje likera i alkoholnih pića pretočeno je u današnju tvrtku. Maraska d.d. moderna je hrvatska tvrtka koja uz tradicionalnu proizvodnju i prodaju alkoholnih pića proizvodi i bogati asortiman bezalkoholnih pića raznih vrsta i okusa.

Podrška Woman.Comm Clubu

Stranic Grupa sa svojim brendovima Juicy i Maraska već treću godinu za redom pruža podršku našim događanjima, osiguravajući osvježenja za sve sudionike. Njihova kontinuirana podrška posebno se istaknula na brojnim sportskim, lifestyle i edukativnim druženjima, gdje su osvježili i obogatili iskustvo svih prisutnih.

Zahvaljujući brendovima Juicy i Maraska, Woman.Comm Club nastavlja pružati vrhunsko iskustvo svim svojim članicama, promovirajući uživanje u vrhunskim proizvodima.

Povezani članci